Samsung Galaxy J3 (2017) teknik veri sayfası ve resmi fotoğrafı TENAA’da

Samsung Galaxy J3'ün teknik verileri ile kesin ve yarı resmi bilgileri biliyoruz (2017) ve TENAA'daki resmi fotoğrafı.

Hafta sonu dahil olmak üzere bu hafta, piyasadaki en popüler mobil telefon sektörünün yeni nesli olan Samsung J’de çok sayıda sızıntıya tanık olduk. Artık Samsung Galaxy J3 (2017)’nin teknik özellikleri ile TENAA’daki resmi fotoğrafının kesin ve yarı resmi bilgilerini biliyoruz  ve

Samsung Galaxy J3

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Samsung Galaxy J7 ve 2017 J5’te şimdiye kadar elde ettiğimiz en eksiksiz sızıntılardan biriyle çok şey öğrendik. Bu kaçakta, her mobil cihazın ürettiği işlem ve gösterimleri gösteren iki kapsamlı video vardı; tahmin edebileceğiniz gibi iki birim tamamen bitti.

Samsung Galaxy J3 (2017) ve son hali

Herhangi bir cep telefonunun TENAA yoluyla geçişi yarı resmi bir kaynak olarak alınabilir çünkü cep telefonları Çin’de satışa sunulmadan kısa süre önce geçirilen bir sertifikalardan çıkan verilerden bahsediyoruz. Bu durumda, geçtiğimiz mobil Koreli firmanın giriş alanının en makul olan Samsung Galaxy J3 (2017) olmuştur ve bu nedenle en popüler yerlerden biridir.

TENAA’da gösterilen Samsung Galaxy J3’ün (2017) teknik verilere kalpten geçen 1280 × 720 piksel 5 inçlik bir HD ekran ile taşınır. İşlemci dört çekirdekli ve 1.4GHz hızına sahip. RAM 3GB’dır, bu rakam bir dizi mobil cihaz ve 32GB’lık dahili belleğe yetecek kadar fazladır. Arka kamera 13 megapiksel, ön 5 megapiksel. Öte yandan batarya 2600mAh ve işletim sistemi Android 7.1.1 Nuga’dır. Ağırlığı 143 grama ulaşırken boyutları 143.2 × 70.3 × 8.2 mm.

 • Samsung Galaxy J3 2017 Özellikleri
   • Ekran Boyutu 5.0 inch
   • Dokunmatik Türü Kapasitif Ekran
   • Multi Touch Ekran
   • Ekran Çözünürlüğü 720×1280 (HD) Pixel
   • Piksel Yoğunluğu 294 PPI
   • Ekran Teknolojisi PLS TFT
   • Arayüz: Samsung Experience 8.5.

Başka bir şey sırasıyla ve bu test türünde normal olduğu gibi, yeni modelin resmi görüntüleri de yayınlandı. İçinde selefinden daha basit ve zarif bir arka parça olan bir siyah bir ünite görebiliyoruz. Kamera LED flaşında bulunur ve her ikisi de oval bir yüzeyin içinde bulunur ve gümüş bir kenarı ile kaplanır. Bu durumda tasarım daha geleneksel ve Galaxy J5 (2017) ve J7 (2017) ‘de de gördüğümüz gibi antenleri üst ve alt uçlara götürmedi. Her zamanki gibi, bu tür testler için bir mobil cihazın geçişi genellikle yakın bir başlatma ile eş anlamlıdır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer yazıları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.