Moto Z2 Play Özellikleri

Şu anda en çok beklenen Motorola cep telefonları yeni Moto Z2. Geçen yıl sunumlarını yaz başında gördük

Şu anda en çok beklenen Motorola cep telefonları yeni Moto Z2 play. Geçen yıl sunumlarını yaz başında gördük, bu yüzden aynı çizgiyi takip ederseniz bu yılki lansman çok yakında olacaktı. Şimdi, tüm tasarımlarını gösteren resimlerle Moto Z2 Play‘in sızdırılmış videolarını öğrendik.

Moto Z2 Play teknik özellikleri ve fiyatı

İşlemci: Snapdragon 626

RAM: 4 GB

Ebatlar: 156.2 x 76.2 x 6 mm 145 gram

Ekran Boyu Ve Cinsi: 5.5 inç Full HD Super AMOLED

Hafıza: 64 GB + microSD kart

Kamera: 13 MP + 5 MP

İşletim sistemi: Android 7.1.1 Nougat

Batarya: 3000 mAh

Fiyat: 2300 TL (Muhtemel)

Moto Z2 Play‘in ilk filtrelenmiş özelliklerinde, bu mobilin ilk bakışta pil bölümünde hayal kırıklığına uğrayacağını görebiliyorduk. Moto Z Play’in analizinde görebildiğimiz gibi, en çok sevdiğimiz yönlerden biri özerklik bölümündeydi, çünkü bu açıdan onu aşabilecek çok az sayıda cep telefonu vardı. Şimdi nihayet telefonun tasarımının bu video ve görüntülerde neredeyse nasıl teyit edildiğini göreceğiz.

Geçtiğimiz haftalarda gördüğümüz tüm sızıntılara göre, telefonun piyasaya çıktığı tarihin çok yakın olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi, Moto Z2 Play, tasarım ve kutunun nasıl olacağı konusunda ayrıntılı bir şekilde filtrelendi ve böylece bazı insanlar zaten ilk etapta denediğinden toplu halde piyasaya hazır olduklarını gösterdiler.

Moto Z2 Play’in Diğer Özellikleri

Bu videoda kutusunda teyit edilen özelliklerini görebilirsiniz. Bir Qualcomm Snapdragon işlemcisi taşıyacağını biliyoruz, yalnızca adı söylemiyor. Bu durumda veriler eksik ancak sızıntıları bir Qualcomm Snapdragon 626’ya işaret ediyor. RAM’ları 4 GB olacak ve Motorola’nın kişiselleştirme katmanı olan Android 7.1.1 Nougat’la kutudan çıkacak. Neredeyse Saf Android.

Bataryanın daha önce filtrelendiği gibi 2820 mAh olacağını reddettiğini, ancak 3000 mAh’ye kadar ulaşacağını görüyoruz. Ayrıca, cep telefonunun ön tarafında bir FullHD çözünürlüklü bir parmak izi algılayıcısı olan 5.5 inçlik bir ekran taşıyabileceği de onaylandı.

Son olarak, 12 megapikselli tek bir kameraya sahip olacağından Moto Z2 Play’in veri sayfasında çift kamera bulunmayacağını göreceğiz. Bu kamera, yakın zamanda filtrelenmiş görüntülerde de görülebilir. Geçen sene çok iyi olduğu göz önüne alındığında, MotoMod’lara nasıl bahis oynamaya devam edeceğini de görüyoruz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer yazıları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.