Marshall Hoparlörlerine Google Asistan Desteği

Marshall, kişisel asistan desteği ile iki kablosuz hoparlör daha duyurdu. Söz konusu duyuruya göre bu modeller Alexa yerine Google Asistan tarafından destekleniyor. Stanmore II Voice ve Acton II Voice adlı bu iki yeni model hoparlör, D sınıfı amplifikatörler, bas refleks kabin sistemi, özel ayarlı sürücüler ve daha fazlasıyla birleştirilen klasik, ikonik Marshall tasarımı ile tüketicilere iki farklı boyutta kullanım seçeneği sunuyor. Bu modeller şirketin Alexa hoparlörlerine dahil oluyor.

Marshall’dan Google Asistan Desteği

Geçtiğimiz günlerde şurada Türkçe Google Asistan Başlıyor yer alan haberimizde de Google Asistan’ın hizmetinin artık ülkemizde de Türkçe olarak kullanıma sunulduğundan bahsetmiştik. Bu haberle de Google Asistan hizmetinin emin adımlarla yola devam ettiğini söylemek mümkün.

Marshall bir dizi retro tarzı kulaklık ve Bluetooth hoparlörler üretiyor. Nitekim Acton II Voice ve Stanmore II Voice modellerinde de bir istisnaya gidilmemiş. Bu modeller ile kullanıcılar akıllı ev ürünlerini,bilgi almayı ve kişisel asistanın desteklediği diğer şeyleri kontrol etmek için doğrudan Google Asistan’a erişebiliyor.

Acton II Voice

Voice serisinin en küçük hoparlörü olan Acton II Voice, küçük bir alanda bile büyük ses verebiliyor. Tasarımında ise diğer emsali hoparlörler gibi büyük bir altın Marshall logosu, karanlık ızgara ve şık eski okul dizaynı kullanılmış. Google Asistan desteğiyle,kullanıcılar çok odalı bir müzik kurulumu oluşturmak için bu hoparlörlerden sıklıkla alabilirler diye düşünülüyor.

The Stanmore II Voice

Stanmore II Voiceise, aynı genel tasarıma ve GoogleAsistan desteğine sahip olarak üretilmiş. Ancak Acton II’den daha büyük tasarlanmış. Hoparlördeki fiziksel aramalar, kullanıcıların sesi manuel olarak ayarlamasını sağlama ve ses tanıma için uzak alan mikrofonları dahil olmak üzere modern teknoloji ile birleştirilmiş.

Marshall bu yılın başlarında, Stanmore II Voice ve Acton IIVoice hoparlörlerini Alexa desteği ile kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Bu yeni destekle beraber kullanıcılar artık Google Asistan’ı kullanarak ses kontrolü ve benzer diğer özelliklere bir Echo cihazından erişebilecekler.

Stanmore II Ses ve Acton II Ses hoparlörleri Marshall’dan şu an 399.99 USD ve 299.99 USD fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Peki siz Marshall tarafından sunulan bu yeni Stanmore II Ses ve Acton II Ses hoparlörleri ve özellikle fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

teknoveri.com

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer yazıları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.