MacBooster 4 ile Mac’iniz Daha Hızlı, Daha Güvenli

Bu yazımızda daha hızlı ve daha güvenli bir Mac bilgisayarın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak MacBooster 4 uygulamasını inceliyoruz.

Bu yazımızda daha hızlı ve daha güvenli bir Mac bilgisayarın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak MacBooster 4 uygulamasını inceliyoruz. Mac OS X’li Apple bilgisayarları, genellikle kolaylıkla çalışsa da, sistemin hızını etkilemek ve performansı artırmaya yardımcı olmaya çalışmak çok kolay değildir. Şimdi size tanıtacağımız MacBooster 4 ,Mac OS X işletim sistemini hızlandırmayı ve ince ayar yapmayı sağlıyor.Sadece birkaç gün önce piyasaya çıkan sürüm 4 ile MacBooster vazgeçilmez bir uygulama haline geldi.

MacBooster 4’e Genel Bakış

Mac’iniz ilk satın aldığınız kadar hızlı değilse artık bakım zamanı gelmiş demektir. Bunun için MacBooster 4 güzel bir uygulama. MacBooster önemsiz ve istenmeyen dosyaları temizlemek veya yinelenen dosyaları ortadan kaldırmak için ideal bir uygulamadır. Büyük bir sistem kaynağı gerektiren uygulamalarla veya oyunları kullanırken çok önemli olan, bellek kullanımını gerçek zamanlı olarak ayarlayarak performansı verimli hale getirir.

MacBooster 4
MacBooster

Kişisel bilgileri tam olarak korur, dışarıdan gelebilecek kişilere erişimi engeller. Gerekli uygulamaların etkin yönetimine yardımcı olur.Bu araç, bellek yönetimi üzerinde çalışıyor ve artık kullanılmayan belgeleri ortaya çıkarıyor. Kullanımı kolay arayüzü ile teknik sorunlarla karşılaşmadan yazılıma izin verin ve hatalar, sorunlar ve silmek istediğiniz gereksiz dosyaları bulsun ve temizlesin. 

MacBooster, eski uygulamalar, dil dosyaları, önbellek, indirme dosyaları ve yıllar geçtikten sonra biriken eski kurulumlar gibi 13 farklı türde gereksiz dosyayı temizler.  Bu araç aynı zamanda disk alanını kaplayan büyük dosyaları bulur ve siler. İşte MacBooster bu işleri düzgün bir şekilde halletmek için donatılmış özel bir araçtır.

Uygulama ayrıca, Mac’inizi daha hızlı hale getirmek için düşük seviyeli (ve kullanışlı) hizmetleri durdurabilen performansı artıran bir araç içerir. Ayrıca, disk önbelleğini OS X’ten daha gelişmiş bir şekilde yöneterek sabit diske erişimi geliştirir.

MacBooster 4 Özellikleri

MacBooster 4, tüm kurulum dosyalarını iyi silmek ya da artık hizmet vermeyen yazılımları kaldırmak istediğinizde daima kullanılmalıdır. Bu, OS X’in yapamadığı ve Mac’inizi yavaşlatan bir durumlara çözüm olarak sunuluyor.

MacBooster 4
MacBooster

Genel olarak MacBooster 4 şunları yapar:

  • Sistemin önyükleme unsurlarını yönetir; bu da bilgisayarın daha hızlı çalışmaya başladığı anlamına gelir.
  • Tekrar kullanım için serbest bırakılan RAM belleğini kurtarır. Bu şekilde uygulamalar daha akıcılıkla çalışacaktır.
  • Disk alanı kurtarma işlemini etkileyen büyük dosyaları bulur ve kaldırır.
  • ITunes için ayrılmış olan yerdeki tüm önemsiz şeyleri boşaltır.
  • Tamamen istenmeyen dosyaları kaldırır.
  • Fotoğraf ve dosyaların tüm kopyalarını kaldırır.
  • Olası zararlı yazılımları da bulur.
  • Dosyaları kalıcı ve güvenli olarak silebilir.

Ayrıca diğer kullanışlı araçları arasında ise hafıza temizleyicisi, çift dosyaları bulma, büyük dosya arama, kullanışlı bir kaldırıcı ve başlangıç ​​optimizasyonuna çevirme özelliğine sahip.

Çok çeşitli sektörleri kapsayan çok sayıda konfigürasyon ve temizleme seçeneği olan MacBooster, Mac’i verimli kılmak için kullanışlı bir araç. Ancak yine de bir veri yedekleme aracı bulunmuyor.

Peki nasıl çalışır?

Mac
Mac’inizi Hızlandırın

MacBooster’ı kurduktan ve çalıştırdıktan sonra, altta tarama düğmesi olan bir ekran görüntülenir.Bu düğmeye basınca Güvenlik Riskleri,Temizleyici ve İyileştirici adı verilen üç farklı alanın analizine başlar. Ekranın ortasında, üç sensör, güvenlik riskleri, önemsiz dosyaların boyutu ve performans monitörü tarafından tespit edilen problemler olup olmadığını gösteren tarama bilgileri görüntülenir. Sizin yapmanız gereken tek şey işlem sonunda, Onar düğmesine basarak ne kadar alanın boşaltılacağını ya da kaç sorunun hallolması gerektiğine karar vermek.

Ücreti Ne Kadar?

Uygulamayı tek bir bilgisayar için ücretsiz olarak 14 gün boyunca kullanmak mümkün.Ücretli Lite sürümünü ise 39.95 USD fiyatla sahip olabilirsiniz. Ayrıca 3 Mac için Standart sürümler ve 5 Mac için Premium sürümleri bulunmakta.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer yazıları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.