Avast antivirüs incelemesi

İyi bilinen bir güvenlik uygulaması olan Avast Antivirüs'ü ayrıntılı olarak sunuyoruz.

Avast Antivirüs iyi bilinen bir güvenlik uygulamasıdır, burada avast antivirüs incelemesi ayrıntılı olarak sunulmaktadır. Mac OS X için tasarlanmış versiyonunda Avast Antivirüs bir Mac için iyi bir temel koruma sunar. Kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma sağlar, e-postalar sağlar ve kimlik avı sitelerini ve kötü amaçlı sayfaları algılamaya yardımcı olan tarayıcı eklentisi WebRep ile birlikte gelir.

Avast, Mavericks’in sonunu da içeren Mac OS X’in tüm sürümleri ile uyumludur. Her şey yeni bir grafik arayüzü ile paketlenmiştir. Bununla birlikte, Mac için Avast Free Antivirus’ı yüklemeden önce, yalnızca başka bir antivirüs yazılımı kategorisine sahip olmadığınızda çalışacak başka bir antivirüs yazılımı yüklemediğinizden emin olun.

Avast AntiVirus İncelemesi

Bilgisayarı Tara

Kullanıcılar için, arka planda tarama işlemini sürdürmeye, ister bilgisayarınızın performansına herhangi bir yük getirmeden devam etsin, ya da kullanıcılar tarama işlemi boyunca şüpheliler olarak taramak istedikleri dosyaları seçebilirler, iki seçenek vardır. Örneğin, kullanıcılar farklı şekillerde taramayı seçebilir:

 • Komple sistem
 • Yerel Hacimleri Tara
 • Ağ tarama
 • Özel tarama
 • Çıkarılabilir medyayı tarama

  Analiz raporları ekranda kolayca görülebilir ve elde edilen sonuçları netleştirir.

  Gerçek zamanlı koruma

  Gerçek zamanlı koruma, Mac’inizi virüslerin ve Truva atları gibi diğer kötü amaçlı yazılımların neden olduğu enfeksiyonlardan korumak için sürekli çalışır. Herhangi bir virüsten koruma yazılımında en yaygın özellik olan ve gerçek zamanlı etkinliklerde üç tür zararlı yazılım analiziyle birlikte gelen Avast Protection System’in güvenlik özellikleri, Web kalkanı ve verilerin büyük çoğunluğunun kontrol kalkanı Internet’ten girdi, Kalkan dosyası taraması tüm programları saklanırken ve sabit diskten çalıştırılırken.

  İnternet sitelerinde ekstra koruma

  Benzersiz teknolojilere sahip tarama motoru Mac OS X’i casus yazılımlara ve diğer zararlı ajanlara karşı korur, bir kez virüs bulursanız zararsız tehditler oluşturur. WebRep eklentisi web’i ziyaret ettiğimiz kontrolleri ve bu 3 ana tarayıcı için mevcut:

 • Mozilla Firefox
 • Google Chrome
 • Safari
 • WebRep eklentisi, Avast veritabanından alınan bilgilere dayanarak ve kullanıcının tarama deneyimini geliştirerek çalışır. Kullanıcılar bir siteyi ziyaret ettiğinde, bu çubuklar bir sitenin güvenli olup olmadığını bize bildiren üç çubukla gösterilir. Çubuklara tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Tabii ki bu, hizmet tarafından gözden geçirilmemiş bir web sitesinin güvenilir olmadığı anlamına gelmez, ancak kesinlikle daha fazla dikkat etmesi gerekir.

  Yanlış pozitifler

  Windows’la PC’de önerilen konuyu değerlendirmek için, geçmişte segnalti dosyalarının veya sitelerinin yanlış pozitif olarak birçok olgu da var, bu da aslında potansiyel olarak zararlı olarak işaretlendi.

  Minimum Gereksinimler

  Mac, Intel mimarisi ile donatılmış olmalıdır. Birkaç ay önce Mac için Avast’ın piyasaya sürülmesinden sonra diğer testlerin beklendiği geçici 7,5 / 10 puan atamak.

  Optimizasyon potansiyeli

  Alt pencere alanında, gereksiz programların sisteminizde olup olmayacağını göreceksiniz. Yazılım, ayrıca veri atıklarının yanı sıra değiştirmeniz gereken ayarları da gerçekleştirir.

  Avast, örneğin AVG gibi diğer güvenlik uzmanlarıyla rekabet eden optimizasyon işlevleriyle birlikte, koruma uygulamalarıyla bir kez satın alınan ve yeniden adlandırılan TuneUp Utilities ile koruma uygulamalarını birleştirdi.

  Düzenli Güncellemeler

  Antivirüs veritabanlarına ek olarak, Avast programının da düzenli güncellemelere ihtiyaç duyduğunu lütfen unutmayın. Virüs algoritmaları sürekli geliştirilmekte ve yüksek bir bilgisayar koruması sağlamak için en gelişmiş virüsten koruma yazılımına ihtiyacınız var. Bu nedenle Avast’ı siteden indirmekle kalmayıp aynı zamanda bir “muharebe” durumunda daima korumak önemlidir.

  Avast Free Antivirus’un son sürümü

  Antivirüsün en yeni sürümünü kullanıp kullanmadığından emin değil misiniz? Ardından bildirim alanındaki (saat yakınında) Avast simgesini sağ tıklatın, ardından “Güncelle” yi seçin, ardından “Tarama ve virüs tanımları modülü” nü güncelleyin ve programın kendisini. Kural olarak, İnternet’e istikrarlı bir bağlantınız varsa güncellemeleri indirmek her zaman otomatik olarak gerçekleşir.

  25 yıldır piyasada yer alan Avast’ın 2017’deki yeni sürümü şu şekildedir:

  *Birçok yeni teknoloji ve önemli görevler,

  *Anti-virüs koruması seviyesi daha da yüksek,

  *Modern ve daha da kolay kullanıcı arayüzü,

  *Sabit bilinen uyumluluk sorunları ve yeni lokalizasyonlar

  Programın en yeni ve güncel sürümünü kullanmanızı öneririz, çünkü bu, maksimum düzeyde bilgisayar koruması sağlamasına olanak tanır. Avast Free Antivirus’un yeni bir versiyonu daima web sitelerinden indirilebilir.

  ÜCRETSİZ AVAST İNDİR

  Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan maksimum düzeyde korumaya karar verdiniz mi? O halde, en yeni sürüm olan Avast’ı kurmanın zamanı geldi. Yüklemeyi daha kolay anlamanız için küçük, adım adım bir talimat verdik.

  Avast’ı indirmek için resmi web sitesini zi yaret edin ve en yeni sürümü indirdiğinizden emin olun. Program tamamen açıldıktan sonra çalıştırın ve kurulumu onaylayın. Sınırlı bir hesapta çalışıyorsanız, şifre girmek için bunu yapmak için yönetici haklarına sahip olmanız gerekir.

  Yükleme başladıktan sonra, talimatları izleyin ve program sisteminize doğru şekilde yüklenir. Bu kadar. Önceden bir virüsten koruma programınız yoksa, hemen sistem taramasını çalıştırmanızı öneririz.

  PC’nizin korunup korunmadığından emin değilseniz kontrol edilebilir, Avast Free Antivirus 2017 ana sayfasını açabilirsiniz. Masaüstü simgesini çift tıklatabilir veya bilgi alanı simgesine (monitörün sağ alt köşesindeki) normal bir fare tıklatması yapabilirsiniz. İdeal olarak, mesaj görünür.

  Yine, programın en yeni ve en güncel sürümünü kullanmanızı öneririz, çünkü bu, maksimum düzeyde bilgisayar koruması sağlamasına olanak tanır. Avast Free Antivirus’un yeni bir sürümü her zaman resmi web sitesinden indirilebilir.

  TEKNOVERİ

  Avast antivirüs Programı İndir

  Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer yazıları

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.